Serwerownia

Wyposażenie Serwerowni

Oferujemy Serwery, Macierze, Szafy Rack, Okablowanie strukturalne, Urządzenia sieciowe, Oprogramowanie.

  • DELL
  • HP
  • Huawei

Wirtualizacja

Maksymalnie efektywne wykorzystanie posiadanej infrastruktury

Wirtualizacja to efektywne wykorzystanie serwerów przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości fizycznych maszyn. Proces wirtualizacji daje możliwość utworzenia i wykorzystania wielu środowisk wirtualnych na jednej maszynie fizycznej, przez co upraszczamy zarządzanie, oraz redukujemy koszty.

Oferujemy Państwu przeprowadznie wirtualizacji Państwa infrastruktury.

Klaster Wysokiej Dostępności

Gdy bezpieczeństwo i ciągłość działania jest priorytetem

Nieodłączny aspekt wirtualizacji zapewniający bezpieczeństwo oraz ciągłość działania. Klaster HA pozwala, w przypadku awarii (nawet zwykłego resetu), na ciągłą i niezakłóconą prace. Dzieje się tak ponieważ, w trybie rzeczywistym, kolejny serwer automatycznie przejmuje zadania sprzętu, który przestaje odpowiadać.

Z czym pracujemy?

Hyper-V

Hyper-V

Cieszące się niezwykłą popularnością, dostępne w Windows Server, rozwiązanie do wirtualizacji maszyn fizycznych. Ekonomiczny (dostępny w ramach systemu Windows Server) i bardzo dobrze udokumentowany produkt firmy Microsoft

Oferujemy również rozwiązania alternatywne: VMWare, Proxmox.

Acronis

Acronis

Kompleksowe oprogramowenie do tworzenia i zarządzania kopią zapasową. Chroni dane w serwerach wirtualnych, fizycznych i stacjach roboczych. Must have - w erze ransomware

Oferujemy również rozwiązania alternatywne: Veeam.

Dell

Dell

Jedna z najbardziej rozpoznawanych marek związanych ze sprzętem komputerowym.Marka Dell to niezawodność Serwerów jak i stacji roboczych.

Stormshield

Stormshield

UTM / Next Gen Firewall. Zaawansowane rozwiązania sieciowe służące ochronie sięci. Dają również możliwość zdalenej pracy (VPN)

Draytek

Draytek

Niezawodne urządzenia sieciowe kasy buisness. Od UTM poprzez Access Pointy, aż po wysoce wydajne switche VLAN.

Ubiquiti

Unifi / Ubiquiti

Sprzęt sieciowy dla domu i biznesu z intuicyjnym i kompletnym rozwiązaniem do zarządzania siecią jako całością (a nie pojedyńczym urządzeniem).

Mikrotik

Mikrotik

Zaawansowane routery do profesjonalnych zastosowań. Ze względu na niską awaryjność marka bardzo często używana przez dostawców internetu.