pozycjoner.net
POZYCJONOWANIE DOMENY WWW WWW KONTAKT
pozycjonowanie domeny hosting projektowanie stron www

pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie Świat przenosi się do internetu, dziś potencjalny Klient nie szuka usług w książce telefonicznej, teraz wystarczy wpisać nazwę usługi w Google.
Dziś kluczem do rozwoju jest posiadanie strony internetowej i jej promocja.
Niestety, samo posiadanie strony internetowej, nie gwarantuje odwiedzalności, a co za tym idzie sprzedaży usług, czy pozyskiwania nowych Klientów.
Kluczowym elementem bycia widocznym przez Klientów jest pozycjonowanie stron internetowych - jest to usługa polegająca na promocji strony, tak aby pojawiała się ona możliwie wysoko w wynikach wyszukiwania Google.
Promocja storny w internecie działa globalnie, oznacza to, że dobrze wypozycjonowana strona powia się w wynikach wyszukiwana w całym kraju / na świecie.
Poprzez częstsze "odnajdywanie" strony w wynikach wyszukiwania, przez potencjalnych Klientów, wzrasta oglądalność strony i szansa na nawiązanie kontaktu z potencjalnym Klientem.
Pozycjonowanie jest jedną z najtańszych i najszybciej zwracających się form reklamy.

Kim jesteśmy?

Pozycjonowaniem zajmujemy się od 2005 roku. Jako firma działamy na rynku nieprzerwanie od 2007 r. Główną oferowaną przez nas usługa jest szeroko pojęta usługa e-marketingu. Na e-marketing składają się: pozycjonowanie, prowadzenie kampanii adwords i kampanie PPC, tworzenie oraz utrzymywanie stron internetowych.
Od 2012 roku główna siedziba firmy została przeniesiona do Skoczowa, na ulicę Stalmacha 2.


Co oferujemy?

Kompleksowe rozwiązania - od zaprojektowania strony, poprzez usługi hostingowe, hurtowe ceny domen, aż do pozycjonowania i prowadzenia kampani PPC
Realne, pozwalające uzyskać określone cele, ceny
Pozycjonowanie - ukierunkowane na rynki lokalne i globalne
Pozycjonowanie fraz w innych językach
Pozycjonowanie szerokie
Promocja sklepów internetowych (od porównywarek cenowych, kampanii PPC, aż po pozycjonowanie)
Audyty SEO i doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem w zakresie promocji w internecie

Co nas wyróżnia ?

indywidualna wycena w zależności od poszczególnych fraz
regularne raporty (2 razy w miesiącu) razem z screenshotami z wyników wyszukiwania
płatność tylko za wyniki (w oparciu o przedstawione raporty)
brak dodatkowych/ukrytych kosztów (m.in za optymalizację strony internetowej)
elastyczne podejście do Klienta - przy użyciu rozsądnego dialogu z nami zawsze dojdziesz do porozumienia.

Jak działamy ?

Piewszym krokiem współpracy z nami jest przedstawienie nam interesujących Państwa celów (zwiększenie ruchu, zwiększenie sprzedaży na stronie). Cele te w przypadku pozycjonowania zazwyczaj sprowadzają się do ustalenia fraz, na które chcieli by Państwo pozycjonować swoją stronę.
Po uzgodnieniu fraz przedstawaimy Klientowi wycenę, w formie abonamentowych cen netto. Wycena nie jest u nas nigdy ostateczna, jeśli koszty przerastają Państwa możliwości, to pomagamy wybrać inne (tańsze) frazy.

Po podpisaniu umowy:
14,15 lub 16 każdego miesiąca Klient dostaje raport z pozycji strony na wybrane słowa kluczowe, raport zawiera screenshoty z wyników zapytania
27,28 lub 29 każdego miesiąca Klient dostaje raport z pozycji strony na wybrane słowa kluczowe, raport zawiera screenshoty z wyników zapytania
wraz z drugim raportem Klient dostaje rozliczenie płatności (aby opłata za daną frazę została naliczona musi ona wystąpić na żądanej pozycji w obu raportach) i fakturę VAT


FAQ

Czy jeśli moja strona będzię na żądanej pozycji tylko dniach, w których był robiony raport, to muszę za to płacić ?

Mimo, iż taka sytuacja jest teoretycznie możliwa, to w praktyce występuję niespotykanie rzadko. Niemniej odpowiedź brzmi TAK, za ten miesiąc również trzeba zapłacić. Z drugiej strony może się zdarzyć sytuacja całkowiecie odwrotna, iż fraza nie będzie w wynikach wyszukiwania przez jeden dzień (akurat dzień raportu) w miesiącu i my za to też nie pobierzemy opłat.
Czemu raport tylko 2 razy w miesiącu ?

Raporty są przez nas robione ręcznie, więc nie ma możliwości aby były one częstsze. Oczywiście, jeśli Klient chce raport codzienny (i rozliczanie za każdy dzień) to również z naszej strony nie ma problemu, niemniej jednak do takiej operacji potrzebne jest użycie systemu automatycznie generującego raporty, koszt użycia takiego systemu leży po stronie Klienta.
Czy potrzebujecie dostęp do kodu strony?

Czasami pewne drobne zmiany w kodzie strony są konieczne. Tutaj albo Klient udostępnia nam dostęp do strony, albo po prostu przesyłamy Klientowi zmiany, które należy wprowadzić.
Ile trwa wypozycjonowanie strony?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od poziomu trudności fraz oraz budowy strony.
Raz może to być 2 tygodnie, raz nawet 2 miesiące, niemniej jednak Klient płaci tylko za wyniki. Jeśli Klientowi zależy na natychmiastowych wynikach to proponujemy kampanie AdWords. Pozycjonowanie, jeśli ma być zrobione dobrze i ma nie narażać Klienta na straty (poprzez nieudolne pozycjonowanie strona może zniknąć całkowicie i na zawsze z wyników wyszukiwania), musi trwać i nie da się go przyśpieszyć.
Mówi się o nieetycznych metodach pozycjonowania - czarmym SEO - czy używacie tego?

Kluczową i nadrzędą zasadą u nas jest "Przede wszytkim nie działać na szkodę Klienta", zgodnie z tą zasadą nie stosujemy niczego, co niesie za sobą ryzyko dla strony Klienta. Taki zapis jest również w umowie, którą podpisujemy rozpoczynająć współpracę.
Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, nie obiecujemy nie wiadomo jakich wyników w niewiadomo jak krótkim czasie. Dobre i skuteczne pozycjonowanie wymaga cierpliwości i systematyczności.

Adwords

Szukasz alternatyw do SEO ?
Wypróbuj Google Adwords

Referencje

Na dzień dzisejszy pozycjonujemy ponad 60 domen internetowych na ponad 300 fraz.
Niestety, ze względu na specyfikę branży nie możemy podać szczegółów.Niemniej poniżej przedstawiamy listę wybranych referencji.

FERRARIUS
INTERKOL PTH
C.W.S. Gwarek
AP POLSKA S.C.
F.H.U. Margo-Polska

Współpraca

Oferujemy również współpracę w zakresie podwykonawstwa pozycjonowania.
Jeśli chcesz rozszerzyć dzaiałalność swojej firmy na usługi związane z pozycjonowaniem, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów (zatrudnienia pozycjonera), to zapraszamy do współpracy.


 
Pozycjoner.net
43-400 Cieszyn
ul.Zamkowa 24 (sklep komputerowy)
Wszystkie Prawa zastrzeżone © 2006+ pozycjoner.net